Prix actuel 15.05.2024
Satoru Koizumi
Lot 55
Studio 2021, 2021
lithograph
101 x 75 cm
Lot 55
Studio 2021, 2021
lithograph
101,0 x 75,0 cm
Estimation:
₩ 800.000 - 1.500.000
€ 540 - 1.000
Enchère: -11 Jours
Seoul Auction
Enchère: 22.05.2024 14:00 Date
Numéro d’enchère: 895
Nom d’enchère: Online Auction 5/22
Objets d’enchère
Seoul Auction?
signed, dated and numbered on the recto published by AVANT ARTE, Amsterdam