Prix actuel 22.05.2024
Robert LONGO
Lot 671
The Entertainer, 1986
lithograph with hand-color
76.3 x 57 cm
Lot 671
The Entertainer, 1986
lithograph with hand-color
76,3 x 57,0 cm
Estimation:
¥ 100.000 - 150.000
€ 590 - 880
Enchère: -24 Jours
Mainichi Auction
Lieu: Tokyo Mainichi Auction House
Enchère: 23.05.2024 17:00 Date
Numéro d’enchère: 781
Nom d’enchère: Mainichi Auction
Objets d’enchère
Mainichi Auction?
signed
signed
Robert LONGO
Appropriation Art
Fotorealismus
New Image Painting
Pictures Generation