Prix actuel 22.05.2024
Allen JONES
Lot 670
Three plates from the concerning marriage, 1964
lithograph
75.5 x 55.3 cm
Lot 670
lithograph
75,5 x 55,3 cm
Estimation:
¥ 120.000 - 170.000
€ 710 - 1.000
Enchère: -24 Jours
Mainichi Auction
Lieu: Tokyo Mainichi Auction House
Enchère: 23.05.2024 17:00 Date
Numéro d’enchère: 781
Nom d’enchère: Mainichi Auction
Objets d’enchère
Mainichi Auction?
signed
signed
Allen JONES