Dennis Oppenheim
3897
22 offres
Aquarelle / Dessin:
3
Art graphique:
9
Photographie:
2
Sculpture / Objet:
3
Tableau:
3
-5.000
1 Oeuvre de Dennis Oppenheim
12 Jours | Heritage Auctions Texas
Dennis Oppenheim
Lot 40067
Group of Four Lithographs
Lithographs in colors on wove paper
€560 - 750