Piet Mondrian

982
11 offres (dans les 12 derniers mois)
  • Aquarelle / Dessin: 2
  • Art graphique: 3
  • Tableau: 6

3 Oeuvres de Piet Mondrian
7 Jours | Sotheby's New York
Piet Mondrian
Lot 152 Chrysanthemum , 1905
gouache and watercolor on paper

€140.000 - 233.000
9 Jours | Christie's New York
PIET MONDRIAN
Lot 783 Oostzijdse Molen met panoramische zonsondergang, Molen rechts (Oostzijdse M... , 1906

€279.000 - 464.000
9 Jours | Christie's New York
PIET MONDRIAN
Lot 828 Gebogen irrigatiegracht grenzend aan boerenerf met Bloeiende bomen (Curved ... , 1901

€139.000 - 232.000